KUPRON
Kernwaarden
Geschiedenis
Management
PRODUKTEN
PROCES
TECHNOLOGIE
CONTACT
MANAGEMENT KUPRON

Wie is wie
Het Kupronteam bestaat uit zo’n 40 specialisten op elk deelgebied van prototypebouw. De korte doorlooptijden van projecten kunnen we alleen waarmaken met een flexibele organisatie, waarin de lijnen kort zijn en onze klanten een direct aanspreekpunt hebben.


Ir. Ed Simon, MBA
Owner and
President-Director
E: ed.simon@kupron.nl


Ir. Rob Vandewal
Managing Director
E: rob.vandewal@kupron.nl
T: +31 (0) 642 714 787


Ing. Felix Lebens
Senior Sales Manager / MT
E: felix.lebens@kupron.nl
T: +31 (0) 628 334 231


Ing. Bob Goessen
Sales Manager / MT
E: bob.goessen@kupron.nl
T: +31 (0) 653 287 061


Ing. Peter Ariaans
Quality Manager, IS Manager
E: peter.ariaans@kupron.nl
T: +31 (0) 612 596 739


Roy van de Berg
Project Manager
E: roy.vandeberg@kupron.nl
T: +31 (0) 657 682 968

Ing. Marc Goijen
Project Manager
E: marc.goijen@kupron.nl
T: +31 (0) 612 596 765


Renate würth
Project Manager, deliveries and logistic
E: renate.wurth@kupron.nl
T: +31 (0) 610 446 428


Patrick Baaten
Project Manager, inventory
E: patrick.baaten@kupron.nl

Ing. Cindy Hermans
HR Manager / MT
E: cindy.hermans@kupron.nl

Ruud Ehrens
Controller
E: ruud.ehrens@kupron.nl
T: +31 (0) 651 772 208



Kupron | Industriestraat 2D, 6135 KH Sittard | T +31 46 452 7525 | E: info@kupron.nl UK | DE | Disclaimer