KUPRON
Kernwaarden
Geschiedenis
Management
PRODUKTEN
PROCES
TECHNOLOGIE
CONTACT
MANAGEMENT KUPRON

Wie is wie
Het Kupronteam bestaat uit zo’n 40 specialisten op elk deelgebied van prototypebouw. De korte doorlooptijden van projecten kunnen we alleen waarmaken met een flexibele organisatie, waarin de lijnen kort zijn en onze klanten een direct aanspreekpunt hebben.


Ir. Ed Simon, MBA
Eigenaar en
President- Directeur
E: ed.simon@kupron.nl


Ir. Rob Vandewal
Managing directeur
E: rob.vandewal@kupron.nl
T: +31 (0) 642714787


Ing. Felix Lebens
Sales manager
E: felix.lebens@kupron.nl
T: +31 (0) 628334231


Ing. Bob Goessen
Sales & Projectmanagement
E: bob.goessen@kupron.nl
T: +31 (0) 653287061


Ing. Peter Ariaans
Projectmanagement
E: peter.ariaans@kupron.nl
T: +31 (0) 612596739


Renate würth
Projectmanagement & Logistiek
E: renate.wurth@kupron.nl
T: +31 (0) 610446428

Ing. Cindy Hermans
HR & Quality manager
E: cindy.hermans@kupron.nl

Lou Cremers
Controller
E: lou.cremers@kupron.nl
T: +31 (0) 641413252
Kupron | Industriestraat 2D, 6135 KH Sittard | T +31 46 452 7525 | E: info@kupron.nl UK | DE | Disclaimer